NowaSoft Logo
NowaSoft Destek
Alışveriş Sepetiniz Alışveriş sepetinizde 0 ürün bulunuyor.
menü üst
menü alt
Taksit Seçeneği
Destek Merkezi Soru Bankası WebMail
e-ticaret
eticaret demoNowaSHOP Hiçbir programlama dili veya web tasarım bilgisine sahip olmasanız bile internet üzerinden ürünlerinizi online satmanıza olanak veren bir e-ticaret uygulamasıdır. Kredi kartı ile veya Kredi kartsız satış sistemlerini desteklemesiyle beraber kullanıcı dostu yönetim paneli ve güçlü raporlama özellikleri içeren bir uygulamadır. NowaSHOP ile ürünlerinizi internet üzerinden online satabilir, kendi mağazanızı internet üzerinden tüm dünyaya açabilirsiniz.

NowaSHOP 2007 Yılından günümüze NowaSOFT tarafından programlanan ve geliştirilen bir yazılımdır. Bu nedenle piyasada bulunan hazır ve ücretsiz e-ticaret sistemlerinin aksine müşterilerimizin istediği her türlü değişiklik ve modül eklentileri firmamız tarafından kolayca entegre edilebilmektedir.

indirilebilir 100% İndirilebilir
NowaSHOP Uygulaması tamamen indirilebilir bir uygulamadır. Bunun yanı sıra Admin bölümü ve Sınıfları dışında tamamen açık kaynak kodludur! Piyasada bulunan birçok eticaret sisteminin aksine NowaSHOP'u dilediğiniz sunucuda veya hosting hizmetinde barındırabilirsiniz.
   
sanal pos Sanal Pos ve Taksitlendirme Desteği
NowaSHOP Türkiye'de hizmet veren tüm bankaların sanal pos sistemlerini barındırmaktadır. Bir banka ile
anlaşmanız durumunda posunuzu entegre etmek sadece dakikalarınızı alacaktır.
   
sipariş takibi Sipariş Sistemi ve Sipariş Takibi
NowaSHOP siparişlerinizi ve siparişlerinizin takipleri için kullanıcı dostu bir  yönetime sahiptir.
   
sınırsız ürün ekleme Sınırsız Kategori ve Ürün Desteği
NowaSHOP da herhangi bir ürün veya kategori sınırlaması bulunmamaktadır.
   
esnek tasarım Esnek Tasarım ve Kod Yapısı
NowaSHOP Smarty Template motoru ile hazırlandığı için tasarım değiştirmek veya scripte yeni özellik eklemek oldukça basittir.
   
geri arama Entegre CallBack Modülü
NowaSHOP entegre geri arama modülü ile sitenizden müşterileriniz telefon numaralarını bırakabilirler. Müşteri temsilcileriniz daha sonradan bu müşterileri arayarak satış işlemini telefon üzerinden de gerçekleştirebilirler
   
reklam yönetimi Entegre Reklam Modülü
NowaSHOP entegre reklam modülü sayesinde kampaynalarınızı ve ürünlerinizi siteniz içerisinde görsel olarak ön planda tutabilirsiniz. Bunun için sitenizin kodlarıyla boğuşmanıza gerek yok! NowaSHOP yönetim paneli birkaç tıkta size reklam ekleme olanağı sunuyor.
   
istatistik Entegre Reklam Takip Modülü
NowaSHOP entegre reklam takip modülü ile eticaret siteniz için başka sitelere verdiğiniz reklamları takip etmek şimdi çok kolay!!! Hangi siteye verdiğiniz reklamdan kaç kişi sitenize gelmiş ve bunların kaçı satışla sonuçlanmış artık bir kaç tık ile karşınızda.
   
sayfalar Sınırsız Sayfa Oluşturma
NowaSHOP normal bir içerik yönetim sistemlerindeki gibi gelişmiş bir sayfa yönetim modülüne sahiptir.
Sitenize yeni sayfalar ekleyip bunların içeriklerini düzenlemek sadece birkaç dakikanızı alacak.
   
ömür boyu lisans TEKRAR EDEN HİÇBİR ÖDEME YOK!
NowaSHOP E-Ticaret paketini aldığınızda lisans anahtarınız ömür boyu size ait olacaktır. Hiçbir şekilde yıllık kira bedeli gibi bir ücret tarafınızdan talep edilmemektedir. Uygulamayı satın aldığınız anda 1 yıllık ücretsiz destek ve güncelleme hakkına sahip oluyorsunuz. Dilerseniz ileriki yıllarda sadece 80 TL ödeyerek teknik destek ve güncelleme hakkınızı 1 yıl daha uzatabiliyorsunuz.
İçerik üst
Özellik
Starter
Gold
Professional
%100 SEO Uyumu
tick
tick
tick
Sınırsız Ürün/Kategori/Marka Ekleme
tick
tick
tick
Ürüne Farklı Seçenekler Tanımlama
tick
tick
tick
Kapıda ödeme ve Banka Havale Modülü
tick
tick
tick
Detaylı İstatistikler
tick
tick
tick
SSL Desteği
tick
tick
tick
Sanal POS Ödeme Modülleri
tick
tick
tick
PayPal Ödeme Modülü
tick
tick
tick
PayMEC Ödeme Modülü
tick
tick
tick
PAYU Sanal POS Ödeme Modülü
tick
tick
tick
Detaylı Kargo Ayarları
tick
tick
tick
İçerik Yönetimi
tick
tick
tick
Otomatik Döviz Güncelleme
tick
tick
tick
Canlı Destek Sistemi (LiveZilla)
tick
tick
tick
Özel Tasarım (PSD Giydirme)
tick
tick
tick
Barındırma + SSL + Ücretsiz Domain
tick
1 YIL +
1 YIL +
XML Tedarikçi
Entegrasyonu
Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel
Facebook Mağaza
Entegrasyonu
Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel
Anahtar Teslim Kurulum
tick
tick
tick
Ücret Ücret/Fiyat
  


* Ömürboyu Lisanslama : E-Ticaret uygulamasına ait ömür boyu lisansdır. E-Ticaret ile ilgili yıllık vb. ekstra ödeme yapmanız gerekmez.

* Lisans Yönetimi : Lisans anahtarınızı online olarak web sitemiz üzerinden 7/24 yönetebilirsiniz.

* Lisanslama Şekli : Lisans anahtarı bir tek domain üzerinde çalışacak şekilde verilmektedir dilediğiniz zaman lisanslı domaini web sitemiz üzerinden online olarak değiştirebilirsiniz.
İçerik alt

tick Nasıl Kategori Oluşturabilirim?
E-Ticaret sitenize ait ürünleri kategoriler altında organize edebilir ve müşterilerinize ürünlerinizi kategoriler halinde sunabilirsiniz. Bu yazımızda NowaSHOP e-ticaret sisteminde nasıl kategori oluşturabileceğinizi anlatacağız. Uyumlu Sürümler : v1,v1.3,v2 1- Yönetim Panelinizin ana ekranına giri...

tick Nasıl Ürün Eklerim?
Bu yazımızda NowaSHOP e-ticaret sisteminizde nasıl ürün ekleyebileceğinizi anlatacağız; Uyumlu Sürümler : v1,v1.3,v2 1- Yönetim panelinizin ana ekranına giriniz. 2- Ürün yönetimi butonına basınız. 3- Sağ üst bölümde yer alan "Yeni" butonuna basınız. 4- Açılan penecere ekleyeceğiniz ürün ile ilgil...

tick Ürünlere Beden,Renk vb gibi özellikler nasıl eklerim?
Bu yazımızda NowaSHOP e-ticaret sisteminizde eklediğiniz ürünlere nasıl ek özellikler ekleyebileceğinizi anlatacağız. Uyumlu Sürümler : v1,v1.3,v2 1- Yönetim panelinizin ana ekranına giriniz. 2- Ürün yönetimi butonına basınız. 3- İlgili ürünü seçip Sağ üst bölümde yer alan "Düzenle" butonuna bası...

tick Ürünlere nasıl görsel ibareler ekleyebilirim?
Bu yazımızda NowaSHOP e-ticaret sisteminizde eklediğiniz ürünleri nasıl ön plana çıkarabileceğinizi ve ürünlere nasıl görsel simgeler ekleyebileceğinizi anlatacağız; Uyumlu Sürümler : v1,v1.3,v2 1- Yönetim panelinizin ana ekranına giriniz. 2- Ürün yönetimi butonına basınız. 3- Açılan sayfadan ilg...

NowaSHOP E-Ticaret uygulaması tamamen NowaSOFT ekibince programlanan ve geliştirilen bir uygulama olmasından dolayı tüm tasarım, modül ve kodlamaların tarafımızca müşterilerimizin istekleri çerçevesinde geliştirilebilmektedir.

Bir adım önde olun
Dünyaca ünlü tema katalogu olan TemplateMonster adresinden seçeceğiniz herhangi bir PSD şablonunun da entegre edilmesi bu bağlamda yapılabilmektedir. Size özgü farklı tasarımlar, müşterilerinizin gözünde güven arttıracağı gibi diğer e-ticaret sitelerinden de bir adım önce olmanızı sağlayacaktır.

Özel Tasarım
Ödeme Seçenekleri
Markalar
İçerik Üst
İçerik Alt